خبرهای ویژه

» ورزشی » فشار گل‌های ملی دایی روی سر رونالدو| کریس سوژه کاریکاتوریست‌ها

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۹:۲۵

 کد خبر: 14868
 12 بازدید

فشار گل‌های ملی دایی روی سر رونالدو| کریس سوژه کاریکاتوریست‌ها

ناکامی رونالدو در دو بازی اخیر تیم ملی پرتغال مقابل رقبای اروپایی به سوژه کاریکاتوریست‌ها تبدیل شده است. رونالدو همچنان ۷ گل از علی دایی، ستاره فوتبال ایران عقب است.

فشار گل‌های ملی دایی روی سر رونالدو| کریس سوژه کاریکاتوریست‌ها

گروه ورزش| پاتوق شهروندی، بازی‌ها نه چندان دشوار پرتغال در روز‌های اخیر مقابل رقبای اروپایی این امید را در دل کریستیانو رونالدو ایجاد کرده بود تا شاید فاصله ۷ گله خود با علی دایی را به حداقل برساند و به صدر گلزن‌ترین بازیکنان ملی جهان برسد. تلاش کریستیانو رونالدو، اما در بازی با آذربایجان و صربستان رونالدو گلی به ثمر نرساند تا امید‌های او به بازی آینده تیمش مقابل لوکزامبورگ دوخته شود. رونالدو تصور می‌کرد در این دو بازی به ظاهر ساده بتواند خود را به دایی نزدیک کند، اما هرگز موفق به این کار نشد و حتی در اواخر بازی با صربستان نیز رفتار نا مناسبی داشت و نتوانست به دلیل گل نشدن آخرین موقعیتی که در این بازی نصیبش شد خود را کنترل کند.

حالا باید دید کریس چه زمان رکورد دایی را می‌شکند. ناکامی او باعث شده برخی کاریکاتوریست‌ها رونالدو را سوژه کنند ودایی را همچنان موفق‌تر از او در فاز گلزنی‌های ملی جلوه دهند. عمر مومنی، کاریکاتوریست شناخته شده اردنی که بار‌ها رقابت دایی و رونالدو را به تصویر کشیده است، یک بار دیگر دست به کار شده و طرحی دیگر از این رقابت نفس گیر و حساس جهانی را به نمایش گذاشت. در این طرح، علی دایی با لباس تیم ملی ایران و با چهره‌ای که مربوط به دوران ابتدایی فوتبالش است، تابلویی را به دست دارد که تعداد گل‌های ملی اش را به نمایش گذاشته است. در سمت مقابل نیز تصویر رونالدو دیده می‌شود که با لباس تیم ملی پرتغال، مربوط به بازی با صربستان در حال حرص خوردن است و بازوبندش را هم به زمین کوبیده است!


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : ورزشی
ارسال دیدگاه

adver
logo-samandehi