خبرهای ویژه

» اخبار » فرش‌آرا وارد می شود| جدال با «راگا»‌ی با تجربه

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۱:۵۸

 کد خبر: 14057
 39 بازدید

فرش‌آرا وارد می شود| جدال با «راگا»‌ی با تجربه

فرش‌آرا امروز میزبان تیم تازه‌وارد لیگ است و باید مقابل راگایی به میدان برود که کشاورز، بهترین یارش را به دلیل آسیب دیدگی در اختیار ندارد.

فرش‌آرا وارد می شود| جدال با «راگا»‌ی با تجربه

به گزارش پاتوق شهروندی، هفته ششم لیگ برتر فوتسال در‌حالی امروز آغاز می‌شود که شاگردان مجید مرتضایی در فرش‌آرا از ساعت‌۱۵ در سالن شهید بهشتی مشهد از تیم تازه‌وارد «راگا» تهران پذیرایی می‌کنند. تیم فوتسال فرش‌آرا و راگا درحالی امروز رو‌در‌روی یکدیگر قرار می‌گیرند که در جدول نیز همسایه هستند و راگا با ۹‌امتیاز و فرش‌آرا با ۸‌امتیاز به‌ترتیب دوم و سوم هستند. تیم راگا که این فصل لیگ‌برتری شده، از نظر مهره‌ای تیمی خوب است و بازیکنانی، چون علی ابراهیمی، موسی حسن‌دوست، عارف بلوکی، محمد کشاورز و مجتبی نصیری‌نیا را در اختیار دارد. علی ابراهیمی فصل قبل یک نیم‌فصل برای فرش‌آرا بازی کرد و بازیکن مشهدی این تیم تهرانی به حساب می‌آید.

  نکته جالب این بازی تقابل مجید مرتضایی و احمد پری‌آذر است. پری‌آذر سال‌ها پیش در تیم علم‌و‌ادب مشهد بازی می‌کرد و از بازیکنان محبوب هواداران مشهدی بود که حالا در قامت مربیگری کارش را ادامه می‌دهد و حضور دوباره‌اش در مشهد بر جذابیت‌های این بازی خواهد افزود. البته محمد کشاورز بازیکن-‌مربی راگاست، ولی پری‌آذر همه‌کاره نیمکت تیم تازه‌وارد لیگ برتر است. از طرفی استراحت سن‌ایچ ساوه سیزده‌امتیازی در این هفته از مسابقات به ۲ تیم فرش‌آرا و راگا این فرصت را می‌دهد که با کسب ۳‌امتیاز به صدر نزدیک شوند. در سایر دیدار‌های این هفته ایمان شیراز مقابل مس‌سونگون به میدان می‌رود و کوثر اصفهان هم با حفاری اهواز بازی خواهد کرد.


برچسب ها : , , , , ,
دسته بندی : اخبار , ورزشی
ارسال دیدگاه

adver
logo-samandehi