خبرهای ویژه

» ورزشی » شکست بانوان بسکتبالیست مشهدی مقابل بهمن.

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۹/۲۱ - ۱۷:۰۴

 کد خبر: 13520
 41 بازدید

شکست بانوان بسکتبالیست مشهدی مقابل بهمن.

تیم بسکتبال سینام مشهد در برابر قهرمان فصل گذشته لیگ برتر بسکتبال بانوان شکست خورد.

شکست بانوان بسکتبالیست مشهدی مقابل بهمن

پاتوق شهروندی؛ تیم بسکتبال سینام مشهد بازی معوقه خود برابر قهرمان فصل پیش را شکست خورد. در‌حالی‌که امروز و فردا هفته هفتم و هشتم لیگ برتر بسکتبال بانوان در تهران پیگیری می‌شود، فدراسیون برگزاری دیدار‌های معوقه را نیز آغاز کرده است و روز چهارشنبه دیدار لغو‌شده گروه بهمن و سینام مشهد در تهران برگزار شد. این بازی قرار بود هفته اول مسابقات انجام شود، اما به‌دلیل ابتلای ۴ بازیکن از تیم مشهد به کرونا، لغو شد.
در این مسابقه شاگردان نازی طائرپور در گروه بهمن کار راحتی داشتند و ۱۰۱‌بر‌۵۵ به پیروزی رسیدند. گروه بهمن، مدافع عنوان قهرمانی است؛ اما در هفته‌های نخست با کسب ۲ شکست، هواداران خود را غافل‌گیر کرده بود.


در کوارتر اول مشهدی‌ها نمایش پایاپایی با حریف قدرتمند خود داشتند و با نتیجه ۲۳‌بر ۱۹ از حریف شکست خوردند. در کوارتر بعدی بهمنی‌ها تصمیم گرفتند عملکرد بهتری داشته باشند و در‌نهایت با اختلاف زیاد ۲۵‌بر‌۱۲ تیم تهرانی پیروز شد. نتیجه‌ای مشابه در کوارتر سوم نیز تکرار شد و در‌نهایت آخرین کوارتر با نتیجه ۲۹‌بر‌۱۳ به سود بهمن پایان یافت. این شکستی سنگین برای مشهدی‌ها محسوب می‌شد، اما کار سخت‌تر این است که این تیم باید فردا جمعه نیز برابر ستاره‌های بهمن صف‌آرایی کند. شاید خستگی ۲ دیدار قبلی توانی برای سینام نگذاشته باشد، ولی ممکن است این تجربه به کمک آن‌ها آمده باشد و نتیجه‌ای غیرقابل‌پیش‌بینی در این بازی رقم بخورد.


سینام امروز از ساعت‌۱۳ با شرکت ملی گاز بازی دارد؛ تیمی که تقریبا وضعیتی مشابه تیم سینام دارد. آن‌ها نیز هنوز برنده نشده‌اند! البته ۵ شکست در کارنامه دارند و با یک‌امتیاز بیشتر، ششم هستند و یک پله از سینام بالاتر هستند. سینام می‌تواند روی پیروزی در این دیدار حساب کند. تیم گاز با ۴۶۰ گل خورده ضعیف‌ترین خط دفاع گروه «الف» را در اختیار دارد و کافی است شاگردان سمانه سقا از این فرصت استفاده کنند و گل‌های بیشتری بزنند. در‌هر‌صورت برنده این دیدار، اولین پیروزی خود را جشن خواهد گرفت.

مهم‌ترین‌های هفته

در مهم‌ترین و حساس‌ترین مسابقه هفته هفتم ۲ تیم نارسینای تهران و نامی‌نو اصفهان برای مشخص‌شدن صدرنشین گروه اول در سالن ورزشی دانشگاه صنعتی شریف به‌مصاف هم می‌روند. این مسابقه از آنجایی بااهمیت و حساس است که نامی‌نو اصفهان برابر مهرام تهران به پیروزی دست یافته، اما مقابل گروه بهمن شکست خورده است. از طرف دیگر گروه بهمن مغلوب تیم مهرام شده است. هر ۲ تیم نیز برابر نارسینا شکست خورده‌اند که با‌این‌تفاسیر اگر نارسینا بتواند بر نامی‌نو اصفهان غلبه کند، بدون شکست در صدر گروه اول قرار می‌گیرد و تعیین تیم‌های دوم تا چهارم با درنظر‌گرفتن تفاضل گل مشخص می‌شود. در غیر این صورت نارسینا شرایطش با نامی‌نو اصفهان برابر می‌شود و برای تعیین تیم‌های اول تا چهارم، تفاضل گل تعیین‌کننده است.


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : ورزشی
ارسال دیدگاه

adver
logo-samandehi