خبرهای ویژه

» اجتماعی » شهر طرقبه روزانه چهار تن زباله خشک قابل بازیافت دارد.

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۶:۴۴

 کد خبر: 11820
 441 بازدید

شهر طرقبه روزانه چهار تن زباله خشک قابل بازیافت دارد.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر طرقبه با بیان این مطلب افزود : در شهر طرقبه روزانه حدود ۲۰ تن زباله تولید می شود که از این رقم حدود ۴ تن، حداقل قابل بازیافت است. به گزارش پاتوق شهروندی دکتر جواد عابدینی در گفتگو با خبرنگار ما از عزم جدی شورای شهر و شهرداری در فرهنگ […]

نایب رئیس شورای اسلامی شهر طرقبه با بیان این مطلب افزود : در شهر طرقبه روزانه حدود ۲۰ تن زباله تولید می شود که از این رقم حدود ۴ تن، حداقل قابل بازیافت است.
به گزارش پاتوق شهروندی دکتر جواد عابدینی در گفتگو با خبرنگار ما از عزم جدی شورای شهر و شهرداری در فرهنگ سازی تفکیک زباله از مبدا و جمع آوری پسماند خشک قابل بازیافت و همچنین کاهش زباله خبر داد و افزود: به زودی اولین ایستگاه دریافت پسماند خشک در شهر طرقبه راه اندازی می شود. شهروندان می توانند به ازای تحویل پسماند خشک هدایایی از قبیل لوازم التحریر شوینده وسایل بازی یا… با نرخنامه مشخص دریافت نمایند و از قرعه کشی ها در جشنهای آتی برخوردار شوند.
وی ادامه داد: با برنامه ریزی و تلاش هایی که تاکنون در این زمینه انجام شده است در حال حاضر حدود دو تن زباله خشک جمع آوری و بازیافت میشود.
رئیس کمیسیون فرهنگی شورا گفت: بدون همکاری همشهریان و صاحبان اصناف امکان رسیدن به استانداردهای مطلوب در زمینه کاهش زباله و مدیریت پسماند وجود ندارد.


برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : اجتماعی , اخبار , اقتصادی , شهرداری , طرقبه
ارسال دیدگاه

adver
logo-samandehi