خبرهای ویژه

» ورزشی » سوپرلیگ اروپا در آستانه نابودی!| سیتی، بارسا و چلسی پشت پرز را خالی کردند؟

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۲:۵۲

 کد خبر: 15227
 10 بازدید

سوپرلیگ اروپا در آستانه نابودی!| سیتی، بارسا و چلسی پشت پرز را خالی کردند؟

شنیده می‌شود برخی از تیم‌هایی که قرار بود جزو حاضرین در سوپرلیگ اروپا باشند، در حال بررسی شرایط و اعلام خروج از این جام هستند.

سوپرلیگ اروپا در آستانه نابودی!| سیتی، بارسا و چلسی پشت پرز را خالی کردند؟

گروه ورزش/پاتوق شهروندی، سوپرلیگ اروپا و نحوه برگزاری آن و برخورد نهاد‌هایی مثل یوفا و فیفا همچنان سرخط خبر‌های مهم ورزشی در سراسر دنیاست. حالا، اما شنیده می‌شود برخلاف صحبت‌های قاطع پرز در خصوص برگزاری این رقابت‌ها، از سراسر اروپا اخبار ناامیدکننده‌ای در خصوص برگزاری این رقابت‌ها شنیده می‌شود.هواداران چلسی با حضور در سر راه اتوبوس این تیم که برای مصاف با برایتون راهی استمفوردبریج بود، اعتراض خود را به حضور این تیم در سوپرلیگ اروپا نشان دادند. هواداران عصبانی چلسی آنقدر پای اعتراض خود ایستادند که حالا از لندن خبر می‌رسد مسئولان این باشگاه تصمیم گرفته‌اند به زودی اعلام کنند در سوپرلیگ شرکت نخواهندکرد.


پیتر چک دروازه بان سابق چلسی برای باز کردن راه با هواداران چلسی وارد گفتگو شد، ولی هواداران او را متهم به خیانت کردند.

همچنین شنیده می‌شود منچسترسیتی، بارسلونا و اتلتیکومادرید هم با توجه به شایعاتی که در خصوص جریمه تیم‌های حاضر در این رقابت‌ها مطرح است، از حضور دراین تورنمنت پرسود منصرف شده‌اند و به زودی انصراف خود را طی بیانیه‌ای اعلام خواهندکرد.

به جز پرز شنیده می‌شد، خانواده گلیزر‌ها که مالک باشگاه منچستریونایتد هستند، اصرار زیادی به برگزاری این تورنمنت و به دست آوردن سود هنگفت آن دارند، حالا از منچستر هم خبر می‌رسد وودوارد، مدیر ورزشی این تیم نیز استعفا کرده و عطای حضور در این تیم را به لقایش بخشیده است.

باید منتظر ماند و دید پرز و آنیلی، مدیر یوونتوس چه تصمیمی برای سوپرلیگ بدون چلسی، بارسا و اتلتیکومادرید و منچسترسیتی خواهندگرفت؟ آیا این پروژه در همین آغاز راه، به بن بست می رسد و منتفی می ‌شود؟


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : ورزشی
ارسال دیدگاه

adver
logo-samandehi