خبرهای ویژه

» اخبار » راه اندازی دوباره پیست یخی پدیده شاندیز

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۰:۳۷

 کد خبر: 14417
 60 بازدید

راه اندازی دوباره پیست یخی پدیده شاندیز

پیست یخی اسکیت پدیده در شهر شاندیز پس از ۲ سال تعطیلی طی مراسمی با حضور تعدادی از ملی پوشان اسکیت کشورمان دوباره راه‌اندازی شد.

راه اندازی دوباره پیست یخی پدیده شاندیز

به گزارش پاتوق شهروندی، مرکز خراسان رضوی، رییس هیات اسکیت خراسان رضوی دیروز در مراسم راه اندازی این پیست گفت: هم اکنون پس از پیست یخی اسکی تهران، این مجموعه دومین پیست اسکیت یخی کشور است که اکنون برای استفاده اسکیت بازان استان خراسان رضوی و حتی سایر استان‌ها قابل استفاده شده است.  

محمد عجم خراسانی افزود: راه اندازی این پیست یخی در منطقه گردشگری شاندیز علاوه بر استفاده در ورزش قهرمانی و همگانی در حوزه گردشگری ورزش نیز بسیار حایز اهمیت است.   وی ادامه داد: اکنون با حمایت بخش خصوصی می‌توان با استفاده از ظرفیت این زمین یخی زمینه حضور و ماندگاری بیشتر مسافر در این شهرستان را فراهم کرد.

  رییس هیات اسکیت خراسان رضوی گفت: مالک مجموعه حدود ۳۰ میلیارد ریال برای رفع عیب ماشین آلات و راه اندازی مجدد پیست هزینه کرده است و در مقابل مقرر شد هیات اسکیت خراسان رضوی نیز نیروی انسانی برای آموزش این رشته ورزشی در پیست یخی پدیده را تامین کند.  

عجم شمار ورزشکاران سازمان یافته در هشت رشته ورزشی زیرمجموعه فدراسیون اسکیت در استان را ۲ هزار و ۲۰۰ نفر عنوان کرد و افزود: بانوان حدود ۵۵ درصد اسکیت بازان خراسان رضوی را تشکیل می‌دهند.


برچسب ها : , , , , , ,
دسته بندی : اخبار , طرقبه , ورزشی
ارسال دیدگاه

adver
logo-samandehi