خبرهای ویژه

» ورزشی » خبر خوش برای یحیی گل محمدی و پرسپولیس | مهدی ترابی برمی‌گردد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۱:۴۹

 کد خبر: 14157
 46 بازدید

خبر خوش برای یحیی گل محمدی و پرسپولیس | مهدی ترابی برمی‌گردد

با گذشت تنها چند ماه از جدایی مهدی ترابی از پرسپولیس حالا شنیده می‌شود این بازیکن ملی‌پوش فوتبال ایران به‌زودی از لیگ قطر جدا می‌شود و به پرسپولیس بازمی‌گردد.

خبر خوش برای یحیی گل محمدی و پرسپولیس | مهدی ترابی برمی‌گردد

به گزارش پاتوق شهروندی، باشگاه پرسپولیس اولین گام را برای جذب مهدی ترابی برداشت. مدیرعامل سرخ پوشان حدود یک ماه قبل با ارسال نامه‌ای به باشگاه العربی از این باشگاه قطری خواست تا وضعیت ترابی را تشریح کرده و شرایط خود را برای آزادسازی این بازیکن اعلام کند.

در ادامه باشگاه العربی نیز پاسخ نامه باشگاه پرسپولیس را داد و مبلغ رضایت نامه مهدی ترابی را ۱۵۰ هزار دلار اعلام کرد. این در حالی است که نه تنها باشگاه پرسپولیس توان پرداخت چنینی مبلغی را ندارد، بلکه نهایت رقمی که با العربی می‌خواهد توافق کند مبلغی بین ۸۰ تا ۹۰ هزار دلار است. به همین دلیل جواب نامه العربی را نداد. به هرحال این یک واقعیت است که اگرچه باشگاه پرسپولیس توان پرداخت پول رضایت نامه ترابی را ندارد، اما به این معنی نیست که برای به خدمت گرفتن این بازیکن تلاش نکند. در ادامه همین تلاش‌ها تماسی بین گل محمدی و ترابی برقرار شد و ترابی نیز در این تماس تلفنی قلبا تمایل خود را برای بازگشت اعلام کرد.

اما واقعیت ماجرا این است که باشگاه پرسپولیس توان پرداخت مبلغ ۱۵۰ هزار دلار درخواستی باشگاه العربی را ندارد و به همین دلیل در انتظار اقدام بعدی ترابی است. به هرحال ترابی در شرایط نامناسبی از جمع سرخ‌ها جدا شد و باشگاه پرسپولیس و همین طور هواداران این تیم توقع دارند خود ترابی نیز برای بازگشت تلاش کند. گویا ترابی نیز تلاش خود را به کار گرفته تا از باشگاه العربی تخفیف بگیرد، اما مدیر برنامه‌های این بازیکن با او دچار اختلاف نظر شده است. چرا که مدیر برنامه‌های ترابی که اتفاقا مدیر برنامه‌های اسکوچیچ نیز هست خواهان این است که ترابی در قطر بماند یا به باشگاه‌های دیگر ایرانی که از نظر مالی ترابی را تامین می‌کنند بپیوندد.

مهدی ترابی به یحیی گل محمدی چه گفت؟

تعدادی از باشگاه‌های لیگ برتری خواهان جذب ترابی هستند. از تراکتور و سپاهان گرفته تا سایپا و یکی دو تیم دیگری که توانایی پرداخت مبلغ رضایت نامه ترابی را دارند. به همین دلیل نیز شایعه شده مدیر برنامه‌های این بازیکن خواهان حضور ترابی در این تیم هاست. اما موضوع این است که ترابی در آخرین تماسی که با گل محمدی داشته صراحتا به او اعلام کرده اگر نتواند به پرسپولیس بیاید راهی سایپا خواهد شد.

اگر مشکلی پیش نیاید ترابی پرسپولیسی می‌شود

اگر موانعی که از آن نام بردیم برداشته شود، مهدی ترابی تا پایان هفته سرخ پوش خواهد شد. حتی برخی خبر‌های طرفداری حاکی از آن است که ترابی و باشگاه پرسپولیس امیدوارند هرچه سریع‌تر قراردادی را با هم امضا کنند و ترابی نیز که به شکل ناگهانی از پرسپولیس جدا شد با تقبل کردن نیمی از مبلغ مدنظر العربی به پرسپولیس برگردد تا به نوعی به هواداران این تیم ادای دین کند که اگر چنین شود هر لحظه بعد از بازی پرسپولیس و فولاد باید منتظر خبر پیوستن ترابی به پرسپولیس بود. به تمام این‌ها اضافه کنیم که نقل و انتقالات کشور قطر حدود ۷ روز دیگر به پایان می‌رسد و باشگاه العربی نیز باید هرچه سریع‌تر در مورد ترابی تصمیم بگیرد. ضمن این که نقل و انتقلات زمستانی فوتبال ایران نیز ۱۵ روز دیگر اغاز می‌شود و پرسپولیس تا پایان نیم فصل اول لیگ قادر به استفاده از ترابی نیست.


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : ورزشی
ارسال دیدگاه

adver
logo-samandehi