خبرهای ویژه

» ورزشی » حضور رائول در رئال مادرید جدی شد| اسطوره جانشین زیدان می‌شود؟

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ - ۱۳:۵۴

 کد خبر: 15393
 19 بازدید

حضور رائول در رئال مادرید جدی شد| اسطوره جانشین زیدان می‌شود؟

زیدان توان کار‌کردن با پرز را ندارد و به نظر می‌رسد به زودی رفتنی خواهدبود، اما جانشین او در رئال مادرید چه کسی خواهدبود؟

حضور رائول در رئال مادرید جدی شد| اسطوره جانشین زیدان می‌شود؟

به گزارش پاتوق شهروندی، فقط ۲ بازی دیگر تا پایان فصل باقی مانده و رئال‌مادرید با ۲ امتیاز کمتر از اتلتیکو، نزدیک‌ترین تعقیب‌کننده این تیم محسوب می‌شود. امشب رئال در زمین بیلبائو به میدان می‌رود و محکوم به کسب پیروزی است و اتلتیکو هم در زمین خود میزبان اوساسوناست. اگر رئال امتیاز از دست بدهد و اتلتیکو برنده شود، سرنوشت قهرمانی همین امشب مشخص خواهد شد.

زیدان که در فصل جاری یکی از سال‌های سخت مربیگری‌اش را سپری کرده، در نشست‌های خبری اخیر خود حاضر نشده است درباره آینده‌اش شفاف‌سازی کند. زیدان در تمام ماه‌های اخیر حتی از یک حرف امیدوارکننده برای هواداران نیز دریغ کرده تا به نظر بیاید او در پایان فصل قصد کناره‌گیری دارد؛ همان اتفاقی که ۳ سال پیش رخ داد و به‌شکلی غیرمنتظره اعلام استعفا کرد. طبق ادعای تله مادرید، زیدان تصمیم خود برای جدایی از رئال در پایان فصل را گرفته است و البته این تصمیمی ناگهانی نیست. او مدت‌هاست به آینده خود در رئال فکر کرده و در‌نهایت به‌این‌نتیجه رسیده است که بهترین کار، استعفاست. زیزو به‌ویژه از لحاظ ذهنی خسته است و تحمل یک فصل پرفشار دیگر را ندارد.

از قرارداد او یک‌سال دیگر باقی مانده، ولی جدایی‌اش را باید قطعی دانست. گفته می‌شود گزینه شماره‌یک رئال در‌صورت کناره‌گیری زیدان، کسی نیست جز «رائول گونزالس»، اسطوره دیگر باشگاه و سپس مکس آلگری. عملکرد بسیار خوب رائول گونزالس در رئال‌مادرید کاستیا و قهرمانی آن‌ها در لیگ جوانان اروپا، باعث شده در صورت جدایی زین‌الدین زیدان از رئال‌مادرید در پایان فصل، رائول گونزالس از گزینه‌های اصلی هدایت لوس‌بلانکوس باشد. رائول همچون دوران بازیگری‌اش، به‌عنوان یک مربی نیز نزد مادریدیستا‌ها محبوب است و از ارزش‌های او به‌عنوان سرمربی آگاهی دارند. آینتراخت فرانکفورت نیز همچون رئال‌مادرید، شرایط رائول گونزالس را بررسی می‌کند.


برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : ورزشی
ارسال دیدگاه

adver
logo-samandehi