خبرهای ویژه

» ورزشی » جهانبخش رسما در لیست فروش برایتون قرار گرفت

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۹:۳۰

 کد خبر: 14996
 10 بازدید

جهانبخش رسما در لیست فروش برایتون قرار گرفت

علیرضا جهانبخش و برخی دیگر از بازیکنان برایتون رسما در لیست خروج این باشگاه قرار گرفته اند. احتمال دارد جهانبخش به لیگ هلند بازگردد.

جهانبخش رسما در لیست فروش برایتون قرار گرفت

پاتوق شهروندی، پرسی تائو، شین دافی، جیسون مولومبی، مت رایان، برناردو، کریستین والتون، فلورین آندونی، خوزه ایزکودرو و علیرضا جهانبخش در لیست فروش برایتون در تابستان قرار گرفته‌اند.
در حالی که پیش بینی می‌شد فصل خوبی برای ستاره ایرانی باشگاه برایتون رقم بخورد، اما ین فصل هم برای علیرضا جهانبخش خوب پیش نرفت و پس از چند بازی خوب در ابتدای فصل، بازیکن ایرانی به دلیل مصدومیت از حضور در ترکیب برایتون بیرون رفت و پس از آن و با بازگشت به لیست برایتون نیز نتوانست در ترکیب گراهام پاتر قرار گیرد.

مهاجم ایران برایتون در دیدار مقابل منچستریونایتد در دقیقه ۸۸ وارد میدان شد و زمانی کافی برای درخشش نداشت و نتوانست کاری برای تیمش در شب باخت به شیاطین سرخ انجام دهد.

طبق گزارش سایت Fourfourtwo که برگرفته از روزنامه ایندیپندنت شهر برایتون است، جهانبخش در کنار ۸ بازیکن دیگر در لیست فروش برایتون در تابستان قرار گرفته است.

ستاره ایرانی که در سال ۲۰۱۸ با انتقال ۱۷ میلیون پوندی خود از آلکمار هلند رکورد نقل و انتقالات باشگاه برایتون را تغییر داد، تا سال ۲۰۲۳ با این باشگاه قرارداد دارد. تابستان گذشته اخباری مبنی بر علاقه آژاکس یا آیندهوون هلند به او منتشر شد، ولی ستاره ایرانی تصمیم گرفت در تیم برایتون بجنگد، ولی تاکنون نتوانسته و باید دید در تابستان چه تصمیمی خواهد گرفت.


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : ورزشی
ارسال دیدگاه

adver
logo-samandehi