خبرهای ویژه

» اجتماعی » توسعه باغ ویلاها و حضور ساکنان غیر بومی روند تامین و توزیع آب در مناطق ییلاقی را مشکل کرده است

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۲:۴۰

 کد خبر: 12799
 111 بازدید

مدیر عامل آبفا خراسان رضوی در دیدار نماینده مردم طرقبه :

توسعه باغ ویلاها و حضور ساکنان غیر بومی روند تامین و توزیع آب در مناطق ییلاقی را مشکل کرده است

مدیر عامل آبفا خراسان رضوی در دیدار نماینده مردم طرقبه اقدامات انجام شده و نیازهای تامین آب شهرها و روستاهای منطقه را تشریح و بر تلاش و همکاری این نماینده و مدیران حوزه انتخابیه در جذب سرمایه گذار بخش خصوصی برای اجرا و تکمیل پروژه های فاضلاب این شهرها تاکید کرد.  سید ابراهیم علوی اظهار […]

مدیر عامل آبفا خراسان رضوی در دیدار نماینده مردم طرقبه اقدامات انجام شده و نیازهای تامین آب شهرها و روستاهای منطقه را تشریح و بر تلاش و همکاری این نماینده و مدیران حوزه انتخابیه در جذب سرمایه گذار بخش خصوصی برای اجرا و تکمیل پروژه های فاضلاب این شهرها تاکید کرد. 

سید ابراهیم علوی اظهار داشت: همکاران آبفا به طور دائم و شبانه روز در تلاش برای تامین آب شرب شهرها و روستاهای حوزه انتخابیه  به ویژه شهرهای ییلاقی طرقبه شاندیز می باشند ولی توسعه باغ ویلاها و حضور ساکنان غیر بومی در روزهای پایانی هفته ، روند تامین و توزیع آب  را با مشکل مواجه می سازد.

وی افزود: این در حالی است که کمبود اعتبار از یک سو و کاهش منابع آبی از سوی دیگر نتوانسته است در روند خدمت رسانی به شهروندان و روستائیان خللی ایجاد کند.

وی با اشاره به طرح موفق احداث تصفیه خانه جدید شهر گلبهار با سرمایه گذار بخش خصوصی ، خواستار پیگیری نماینده مردم و اعضای شورا های اسلامی برای جذب و معرفی سرمایه گذار در اجرای شبکه و ساخت تصفیه خانه فاضلاب در شهرهای حوزه انتخابیه نماینده شد.

نماینده مردم شهرهای طرقبه ، شاندیز، گلبهار ، چناران و گلمکان هم  از وسعت ، جمعیت و پراکندگی مناطق و برخورداری از امکانات گردشگری ، به عنوان ویژگی این شهرها نام برد و خواستار نگاه ویژه آبفا  به حوزه آب شرب این مناطق شد.

حسین عباس زاده امامی همچنین به برخی پتانسیل های حوزه انتخابیه خود برای ایجاد فرصت های سرمایه گذاری در بخش صنعت گردشگری اشاره و بر همکاری آبفا ، آب منطقه ای و منابع طبیعی از طریق مهار و استفاده از آب های سطحی  در جهت رونق اقتصادی منطقه تاکید کرد.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

انتهای خبر/


برچسب ها : , , , , ,
دسته بندی : اجتماعی , اخبار , طرقبه , گردشگری
ارسال دیدگاه

adver
logo-samandehi