خبرهای ویژه

» ورزشی » تأثیر محرومیت روسیه روی راننده جوان هاس

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۸:۱۰

 کد خبر: 14362
 43 بازدید

به‌دلیل محرومیت روسیه راننده جوان هاس با مشکلاتی روبه‌رو خواهد شد.

تأثیر محرومیت روسیه روی راننده جوان هاس

گروه ورزش/ پاتوق شهروندی، ورود نیکیتا مازپین به فرمول یک در این ماه‌های اخیر سر و صدای زیادی ایجاد کرده که عمدتا به دلیل برخی از فعالیت‌های جنجالی این راننده بوده است اما چیزی که در این زمان رخ داده کاملا از دسترس او خارج است. دسامبر ماه گذشته دادگاه بین‌المللی ورزش (CAS) به دلیل […]

تأثیر محرومیت روسیه روی راننده جوان هاس

گروه ورزش/ پاتوق شهروندی، ورود نیکیتا مازپین به فرمول یک در این ماه‌های اخیر سر و صدای زیادی ایجاد کرده که عمدتا به دلیل برخی از فعالیت‌های جنجالی این راننده بوده است اما چیزی که در این زمان رخ داده کاملا از دسترس او خارج است.

دسامبر ماه گذشته دادگاه بین‌المللی ورزش (CAS) به دلیل دوپینگ محرومیت روسیه را از میادین بین‌المللی ۲ ساله اعلام کرد و ورزشکاران این کشور مجاز نخواهند بود با پرچم روسیه در میادین رسمی حضور داشته باشند.

الکسی پوپوف مفسر فرمول یک برای در این باره می گوید این مجازات البته عمدتا به منظور دور نگه داشتن روسیه از المپیک بوده اما ممکن است عواقبی برای مازپین نیز داشته باشد. هفته گذشته در هنگام رالی مونت کارلو، یک راننده روسی (نیکولای گریازین) مجبور شد به عنوان یک شرکت کننده بی طرف در مسابقه حاضر شود.

براساس اعلام این مفسر احتمال اینکه مازپین راننده ۲۱ سال هاس روی سکوی نخست برود، بسیار کم است. مازپین پیش از این اعلام کرده بود مسائل به وجود آمده توجهات منفی روی او داشته است.


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : ورزشی
ارسال دیدگاه

adver
logo-samandehi