خبرهای ویژه

» ورزشی » بدترین باخت دوران فوتبال «پیکه» در کدام مسابقه رخ داد؟

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۲۲:۱۱

 کد خبر: 14925
 19 بازدید

بدترین باخت دوران فوتبال «پیکه» در کدام مسابقه رخ داد؟

مدافع باسابقه اسپانیایی بارسلونا در جدیدترین مصاحبه خود، شکست سال ۲۰۱۹ مقابل لیورپول را بدترین باخت دوران فوتبال خود دانست.

بدترین باخت دوران فوتبال «پیکه» در کدام مسابقه رخ داد؟

به گزارش پاتوق شهروندی، و به نقل از دیلی میل، جرارد پیکه در جدیدترین مصاحبه خود تاکید کرد تمام تمرکزش روی تمام کردن دوران فوتبال خود است و به مسائل بیرونی باشگاه کاری ندارد. او درباره این موضوع گفت: در این چند سال اطلاعات زیادی از باشگاه به دست آوردم و می خواستم ببینم آنها چطور این انتخابات را برگزار می کنند. با این حال تمام تمرکز من روی این است که فوتبالم را تمام کنم. برای لاپورتا آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم بتواند انتظارات را برآورده کند. من به این مسئله کاری ندارم که در آینده رئیس بارسلونا شوم یا خیر بلکه می خواهم فعلا فقط به فوتبال بازی کردن فکر کنم.

او در ادامه درباره بزرگترین شکست دوران فوتبال خود گفت: بازی با لیورپول در سال ۲۰۱۹. ما در خانه ۳ گل به حریف زدیم و حاشیه امنیت خوبی داشتیم ولی متاسفانه در دیدار برگشت شکست بدی خوردیم و حذف شدیم. من آدمی نیستم که بعد از شکست خیلی عصبی شوم و چیزی این طرف و آن طرف پرت کنم ولی بعد از آن بازی دقیقا این کار را می کردم و خیلی ناراحت و عصبی شده بودم.

منبع: ایسنا


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : ورزشی
ارسال دیدگاه

adver
logo-samandehi