خبرهای ویژه

» اخبار » بانوان هندبالیست اشتادسازه برگزارکننده واپسین بازی معوقه از دور نخست لیگ

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۲:۴۵

 کد خبر: 13893
 34 بازدید

بانوان هندبالیست اشتادسازه برگزارکننده واپسین بازی معوقه از دور نخست لیگ

تیم هندبال بانوان اشتادسازه مشهد فردا در چارچوب دور رفت لیگ برتر هندبال کشور، دیدار معوقه خود را برگزار نماید.

بانوان هندبالیست اشتادسازه برگزارکننده واپسین بازی معوقه از دور نخست لیگ

پاتوق شهروندی؛ بعد از اینکه زمان برگزاری دور دوم مسابقات لیگ برتر هندبال زنان به تعویق افتاد، حالا فدراسیون اعلام کرده است از ۲۱‌دی به میزبانی تهران این رقابت‌ها انجام خواهد شد؛ اما پیش‌از‌آن، اشتاده‌سازه باید فردا میزبان آخرین بازی باقی‌مانده از دور نخست بازی‌ها باشد.

کربنات، بازنده ۲ دیدار معوقه

تیم کربنات‌سدیم فارس در دور برگشت رقابت‌های لیگ برتر در گروه «الف» که در مشهد برگزار شد، غایب بود. ۳ دیدار این تیم به‌دلیل ابتلای ۳۵‌درصد از بازیکنان به ویروس، به تعویق افتاد و قرار شد کربنات این بازی‌ها را در زمین حریفان و در ۳ تاریخ مشخص‌شده برگزار کند. در اولین بازی که هفته پیش برگزار شد، پرسپولیس بهبهان میزبان بود که این دیدار با شکست نزدیک کربنات همراه بود. آن‌ها ۲۲‌بر‌۲۵ مغلوب میزبان شدند. روز جمعه نیز دیگر‌دیدار معوقه در اصفهان پیگیری شد و سپاهان میزبان کربنات بود که این دیدار هم با شکست میهمان همراه بود و سپاهان ۳۳ بر‌۲۳ به پیروزی رسید. اما در آخرین دیدار معوقه از این مرحله فردا دوشنبه کربنات‌سدیم در مشهد و برابر اشتادسازه به میدان خواهد رفت. کربنات در این فصل حتی یک پیروزی هم نداشته و بعید است که بتواند نتیجه درخورتوجهی را فردا در مشهد به دست بیاورد. در دور رفت، اشتادسازه این تیم را ۲۸‌بر‌۱۸ شکست داده بود.

رقبای اشتادسازه در مرحله بعدی

مرحله بعدی مسابقات لیگ برتر هندبال زنان قرار است از ۲۱‌دی به میزبانی تهران انجام شود. در این دور از مسابقات تیم‌های اول و سوم هر گروه با تیم‌های دوم و چهارم گروه مقابل رقابت خواهند کرد تا صدرنشینان مشخص شده و از هر گروه ۲ تیم برتر راهی نیمه‌نهایی شوند. طبق جدول رده‌بندی تیم‌ها در سایت فدراسیون هندبال تا قبل از بازی فردا، فولاد‌مبارکه سپاهان، پرسپولیس بهبهان، تأسیسات دریایی و سنگ‌آهن بافق در یک گروه و اشتادسازه مشهد، کربنات سدیم، شهید شاملی کازرون و ذوب‌آهن نیز در گروه دیگر باید با یکدیگر در دور دوم رقابت کنند.

نگاهی به دور رفت‌و‌برگشت لیگ

با توجه به شکل‌و‌شمایل جدید لیگ امسال، تیم‌ها در ۲ گروه دسته‌بندی شدند. اشتادسازه مشهد با هدایت نشمین شافعیان در گروه «الف» با تیم‌های سپاهان و پرسپولیس و کربنات‌سدیم فارس هم‌گروه شد.   شاملی‌کازرون نیز با تیم‌های تأسیسات دریایی سنگ‌آهن بافق و ذوب‌آهن اصفهان در گروه «ب» قرار گرفت. مسابقات دور رفت شانزدهمین دوره از لیگ برتر هندبال بانوان از ۲۸‌مهر و با حضور ۸ تیم به میزبانی تهران آغاز شد و پس از برگزاری ۱۲‌دیدار به پایان رسید.   ۹ آذر بود که مشهد میزبان دور برگشت لیگ برتر بانوان شد و ۷ تیم در ۶ روز با یکدیگر رقابت کردند تا رده‌بندی تیم‌ها پیش از مرحله ضربدری مشخص شود. کربنات با جواب مثبت تست ۳۵‌درصد اعضا، تیم غایب این دوره بود. در‌نهایت در گروه اول تیم اشتادسازه مشهد تنها با اختلاف چند گل نسبت به تیم سپاهان در رده دوم جدول گروه خود ایستاد و اصفهانی‌ها اول شدند. پرسپولیس نیز سوم شد و کربنات بدون برد در انتهای جدول جای دارد. در گروه «ب» شاملی‌کازرون به‌عنوان یکی از مدعیان قهرمانی بدون‌شکست صدرنشین است و پس از آن تأسیسات دریایی قرار دارد. ذوب‌آهن نیز سوم و سنگ‌آهن بافق قعر‌نشین است.


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : اخبار , ورزشی
ارسال دیدگاه

adver
logo-samandehi