خبرهای ویژه

» فرهنگ و هنر » اولین تصاویر از فیلم مورتال کمبت منتشر شد.

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۱۱:۵۰

 کد خبر: 14118
 87 بازدید

اولین تصاویر از فیلم مورتال کمبت منتشر شد.

فیلم Mortal Kombat در تاریخ ۱۶ آوریل (۲۷ فروردین ۱۴۰۰) اکران می‌شود و بالاخره برادران وارنر اولین تصاویر از این اثر را منتشر کرد.

اولین تصاویر از فیلم مورتال کمبت منتشر شد

به گزارش پاتوق شهروندی- اقتباس‌های سینما و تلویزیون از جهان ویدیوگیم تقریبا هیچ‌وقت آن‌چنان جواب نمی‌دهند و آثاری که در گذشته از سری بازی Mortal Kombat ساخته شدند، هیچ‌کدام تحسین‌های زیادی را دریافت نکردند. در نتیجه مخاطب هم با احتیاط به سمت فیلم Mortal Kombat جدید می‌رود. ولی وقتی سازندگان تایید کردند که فیلم با درجه‌ سنی بزرگ‌سال/R اکران می‌شود و حتی فتالیتی‌های خونین، خشن و خاص بازی‌های مورتال کمبت هم در آن قرار دارند، گیمرهای بیشتری برای این اثر انتظار می‌کشند.

اولین تصاویر فیلم مورتال کمبت منتشر شد

لوییس تن در فیلم مورتال کمبت نقش شخصیتی جدید در مجموعه به اسم کول یانگ را بازی می‌کند. ولی کاراکترهای معروفی چون سونیا بلید، لیو کانگ، ساب-زیرو، اسکورپیون، جکس، کونگ لائو و شنگ سانگ نیز در قصه‌ فیلم نقش دارند. فیلم Mortal Kombat که جیمز وان یکی از تهیه‌کنندگانش است، مطابق گزارش‌ها پروسه‌ فیلم‌برداری بسیار خوبی را سپری کرد و تیم نویسندگی و کارگردانی تازه‌کار اثر از پس مدیریت عالی فرآیند ساخت برآمد. همچنین گفته می‌شود که سازندگان تا جای ممکن از استفاده‌ بی‌رویه از جلوه‌های ویژه‌ کامپیوتری پرهیز کردند و این‌گونه هزینه‌ ساخت را تا جای ممکن کاهش دادند.

اولین تصاویر فیلم مورتال کمبت منتشر شد

نباید فراموش کرد که تقریبا هیچ‌کدام از اعضای تیم ساخت فیلم Mortal Kombat هنرمندان بسیار معروف و پرخرجی نیستند و این‌گونه وارنر توانست بودجه‌ ساخت مورتال کمبت را در حوالی ۵۰ میلیون دلار نگه دارد. در نتیجه این فیلم که همزمان با اکران سینمایی از شبکه HBO Max پخش می‌شود، به احتمال بسیار زیاد هزینه‌های ساخت را به جیب تهیه‌کنندگان بازمی‌گرداند و به سودآوری می‌رسد. اکنون حدودا چهار ماه تا اکران خانگی و سینمایی فیلم مورتال کمبت باقی مانده است.

اولین تصاویر فیلم مورتال کمبت منتشر شد

استودیوهای برادران وارنر تاکید می‌کنند که فیلم Mortal Kombat سال ۲۰۲۱ میلادی هیچ ارتباطی با هیچ یک از آثار سینمایی یا تلویزیونی دیگر اقتباس‌شده از روی سری بازی مورتال کمبت ندارد. در حقیقت سازندگان امیدوار هستند که دقیقا مثل بازی‌های مورتال کمبت استودیوهای بازی‌سازی NetherRealm که مجموعه مورتال کمبت را در جهان ویدیوگیم زنده کردند، فیلم Mortal Kombat هم آینده‌ سینمایی هیجان‌انگیزی برای این جهان پرشده از مبارزه، خشونت و خون بسازد. آن‌ها قول داده‌اند که این فیلم جدید اصلا بچه‌گانه نباشد و به‌هیچ عنوان در وفاداری به ذات بزرگ‌سالانه‌ مورتال کمبت کم نگذارد.

اولین تصاویر فیلم مورتال کمبت منتشر شد

فیلم Mortal Kombat در تاریخ ۱۶ آوریل ۲۰۲۱ (۲۷ فروردین ۱۴۰۰) به‌صورت همزمان در شبکه‌ی آنلاین/استریم‌ HBO Max و سینماهای جهان با درجه‌ سنی بزرگ‌سال اکران می‌شود. با این اوصاف می‌توان انتظار داشت که وارنر طی روزهای آتی اولین تریلر این فیلم را منتشر کند.

منبع: زومجی


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : فرهنگ و هنر , فرهنگی
ارسال دیدگاه

adver
logo-samandehi