خبرهای ویژه

» ورزشی » انتقاد فدرر از توکیو ۲۰۲۰؛ به بلاتکلیفی پایان دهید

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ - ۱۳:۲۳

 کد خبر: 15375
 11 بازدید

انتقاد فدرر از توکیو ۲۰۲۰؛ به بلاتکلیفی پایان دهید

راجر فدرر ستاره تنیس جهان از بلاتکلیفی برای برگزاری المپیک انتقاد کرد.

انتقاد فدرر از توکیو ۲۰۲۰؛ به بلاتکلیفی پایان دهید

گروه ورزش/ پاتوق شهروندی، راجر فدرر ستاره تنیس جهان از برگزارکنندگان بازی‌های المپیک خواست تا به بلاتکلیفی در مورد بازی‌های توکیو پایان دهند این در حالی است که دارنده ۲۰ عنوان قهرمانی گرنداسلم گفت که هنوز هم در فکر رقابت در این بازی‌هاست.


در حالی که قرار است المپیک از اول مرداد آغاز شود اما ژاپن که با افزایش ویروس کرونا دست و پنجه نرم می‌کند، تا پایان ماه جاری میلادی وضعیت اضطراری در پایتخت این کشور و ۳ منطقه را تمدید کرده است.


راجر فدرر درباره شرایط موجود، گفت: واقعا نمی‌دانم چه فکری کنم؛ بین ۲ مسئله قرار گرفته‌ام. من دوست دارن در المپیک شرکت کنم و برای سوئیس مدال بگیرم چرا که این باعث افتخار من است اما از طرفی اگر این اتفاق نیفتد من نخستین کسی هستم که متوجه می‌شوم.


وی افزود: ورزشکاران باید بدانند المپیک برگزار می‌شود یا خیر تا تصمیم لازم را بگیرند. در حال حاضر تصور می‌کنیم که این اتفاق خواهد افتاد و المپیک برگزار می‌شود. ما می‌دانیم که این یک وضعیت سیال است و همچنین می‌توانید به عنوان یک ورزشکار تصمیم بگیرید که می‌خواهید بروید. اگر احساس می‌کنید مقاومت زیادی وجود دارد، شاید بهتر باشد که نروید. واقعا نمی‌دانم.


دادخواست آنلاین در مخالفت با المپیک به امضای ۳۵۰ هزار نفر در جهان رسیده است. پیش از این هم رافائل نادال و سرنا ویلیامز دیگر تنیسورهای مطرح جهان عدم اطمینان خود را از حضور در المپیک مطرح کرده بودند.


برچسب ها : ,
دسته بندی : ورزشی
ارسال دیدگاه

adver
logo-samandehi