خبرهای ویژه

» ورزشی » از برد چیپس تا باخت مقداد| هیاهو در لیگ دسته یک فوتسال

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۲۲:۰۸

 کد خبر: 15137
 14 بازدید

از برد چیپس تا باخت مقداد| هیاهو در لیگ دسته یک فوتسال

چیپس مشهد این هفته در خانه توانست حریف خود را شش‌تایی کند و در مقابل، مقداد هم که در گروه دوم بازی می‌کند، چند خیابان پایین‌تر از محل برگزاری دیدار چیپس، مقابل حریف شش‌تایی شد!

از برد چیپس تا باخت مقداد| هیاهو در لیگ دسته یک فوتسال

پاتوق شهروندی؛  رقابت‌های لیگ دسته اول فوتسال کشور وارد نیمه دوم و حساس خود شده و تیم‌های مشهدی چیپس کامل و مقداد در گروه اول و دوم این مسابقات وضعیت پرهیجانی را دنبال می‌کنند. چیپس این هفته در خانه توانست حریف خود را شش‌تایی کند و در مقابل، مقداد هم که در گروه دوم بازی می‌کند، چند خیابان پایین‌تر از محل برگزاری دیدار چیپس، مقابل حریف شش‌تایی شد!

بازگشت چیپس به جدول با ۶ گل

چیپس کامل نیم‌فصل اول نتوانست آن‌طور که باید از پس کار برآید و در جدول گروه اول وضعیت خوبی نداشت. بااین‌همه نماینده مشهد در شروع دور برگشت توانست میهمان خود را در مشهد شش‌تایی کند. پیروزی‌ای که بعد ازحضور حمید بی‌غم، در پست مدیریت فنی این باشگاه اتفاق افتاد. مربی مشهدی که گفته می‌شود همه تصمیمات فنی را می‌گیرد و تیم کامل دست اوست. چیپس حالا در جدول هشت‌امتیازی است و اگر می‌خواهد امیدی برای صعود داشته باشد، باید در مشهد جلو تیم کلاردشت را بگیرد. تیمی که سرمربی آن احمد پری‌آذر، بازیکن سال‌های نه‌چندان دور علم و ادب مشهد، است و چند بازیکن مشهدی را هم در ترکیب دارد.

تحقیر شش‌تایی و چشم به بازی شش‌امتیازی

دیگر نماینده مشهد در رقابت‌های این فصل لیگ دسته اول فوتسال کشور در گروه دوم این رقابت‌ها، تیم مقداد است. مقداد در گروه هفت‌تیمی قرار دارد و از ۷ بازی گذشته خود فقط یک پیروزی و ۳ امتیاز به‌دست آورده است. مقداد این هفته مقابل میهمان خود تن به شکست سنگین ۶ بر ۱ داد و حالا هم باید برای جبران این شکست و فرار از قعر جدول به مصاف دیگر تیم پایین‌نشین این جدول، یعنی سبحان فلز گرمسار، برود که فقط به لطف تفاضل گل در جدول بالاتر از مقداد ایستاده است. نماینده مشهد اگر می‌خواهد از خطر سقوط بگریزد، باید از همین دیدار دوشنبه‌شب برابر تیم گرمساری شروع کند.

چنگی: آماده بازی با کلاردشت هستیم

سرمربی تیم چیپس کامل درباره بازی تیمش مقابل رعد پدافند اصفهان گفت: به‌هرحال ما حدود یک ماه تمرینات سخت و فشرده‌ای را پشت‌سر گذاشته بودیم و چند بازیکن جوان نیز به تیم ما اضافه شده بودند. محسن جنگی درباره بازی آینده تیمش برابر زندی بتن کلاردشت نیز گفت: در دور برگشت همه تیم‌ها همدیگر را آنالیز می‌کنند و از همدیگر شناخت کافی دارند. در چنین وضعیتی امتیازگرفتن خیلی سخت می‌شود، ولی ما تلاش و تمرین می‌کنیم تا بتوانیم بیشترین امتیاز‌ها را بگیریم.

شقائی: کار سختی در گرمسار داریم

سرمربی تیم فوتسال مقداد مشهد درباره بازی حساس هفته آینده تیمش با گرمسار گفت: بازی با گرمسار بازی سختی است. گرمسار در مشهد بازی را به ما واگذار کرده، اما در نیم‌فصل تیمش را تقویت کرده است. حسین شقائی همچنین با اشاره به شکست سنگین ۶ بر ۱ تیمش در هفته گذشته مقابل شهرداری ساوه اظهار کرد: از بچه‌هایم انتظار نداشتم این‌قدر بد بازی کنند. وضعیت بازی جوری شد که بازی از دستمان در رفت. وی افزود: گل‌های خیلی بدی خوردیم و تیم ساوه هم هدفمند و خوب بازی کرد. روی اشتباه دروازه‌بان یکی‌دو گل بد خوردیم. اختلاف ما با شهرداری ساوه این تعداد گل نبود.


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : ورزشی
ارسال دیدگاه

adver
logo-samandehi