خبرهای ویژه

» ورزشی » ادامه فعالیت‌های توکیو برای برگزاری المپیک با وجود اعلام شرایط اضطراری

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۲:۳۸

 کد خبر: 14003
 40 بازدید

ادامه فعالیت‌های توکیو برای برگزاری المپیک با وجود اعلام شرایط اضطراری

کمیته برگزاری بازی‌های المپیک توکیو اعلام کرد با وجود شرایط اضطراری روند آماده‌سازی برای برگزاری بازی‌ها ادامه دارد.

ادامه فعالیت‌های توکیو برای برگزاری المپیک با وجود اعلام شرایط اضطراری

گروه ورزش/ پاتوق شهروندی، با وجود شرایط اضطراری در توکیو و چند استان دیگر ژاپن، مقامات برگزاری بازی‌های المپیک اعلام کردند به آماده‌سازی شرایط برای برگزاری بازی‌های سال آینده ادامه خواهند داد.

کمیته برگزاری بازی های توکیو در بیانیه‌ای گفت: ما با اتخاذ تدابیر ایمنی و امنیتی مورد نیاز، با دقت به تمام کارهای لازم ادامه خواهیم داد تا مقدمات پیشرفت بازی های توکیو را که قرار است تابستان برگزار شود، فراهم کنیم.

یوشیهیده سوگا نخست وزیر ژاپن از روز جمعه در توکیو و ۳ استان دیگر شرایط اضطراری اعلام کرده که این موضوع به مدت یک ماه ادامه خواهد داشت.

کمیته برگزاری بازی‌های المپیک توکیو پیش از این اعلام کرده بود هیچ بحثی مبنی بر تعویق دوباره بازی‌ها وجود ندارد. آنها تاکید کرد اعلام شرایط اضطراری تاثیری روی روند آماده‌سازی ایجاد نخواهد کرد.

توکیو ۲۰۲۰ در ادامه بیانیه خود گفت: اعلام شرایط اضطراری فرصتی را برای کنترل کووید ۱۹ و برنامه ریزی برای یک بازی ایمن در تابستان را فراهم می‌کند و ما بر این اساس مقدمات لازم را پیش خواهیم برد.

با این حال، دیک پوند عضو کمیته بین المللی المپیک (IOC) در مصاحبه‌ای گفته بود که نمی‌تواند مطمئن باشد که بازی‌های المپیک طبق برنامه پیش می‌رود.


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : ورزشی
ارسال دیدگاه

adver
logo-samandehi