خبرهای ویژه

» ورزشی » ادامه انتقاد‌ها از کونسیسائو| چرا طارمی فیکس نبود؟

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۶:۲۰

 کد خبر: 15129
 24 بازدید

ادامه انتقاد‌ها از کونسیسائو| چرا طارمی فیکس نبود؟

اانتقادات گسترده از سوی هواداران پورتو و کارشناسان فوتبال این کشور علیه کونسیسائو همچنان ادامه دارد و منتقدان براین باروند اگر طارمی از ابتدا درترکیب اصلی پورتور قرار می‌گرفت این تیم صعود کرده بود.

ادامه انتقاد‌ها از کونسیسائو| چرا طارمی فیکس نبود؟

پاتوق شهروندی، حجم عظیمی از انتقاد ها بابت نیمکت نشین کردن مهدی طارمی از سوی کارشناسان و هواداران باشگاه پورتو علیه کونسیسائو ادامه دارد وکار را برای این مربی سخت و دشوار کرده است.
طارمی با گلی که در آخرین دقایق بازی با چلسی برای پورتو به ثمر رساند، کار را برای سرمربی خود دشوار تر کرده است.

طارمی که حالا در اوج محبوبیت و شهرت است در سه ماه متوالی عنوان بهترین مهاجم فوتبال پرتغال را ازآن خود کرده و شاید از حالا جدایی خود را به مقصد یک تیم بزرگ دیگر قطعی کرده باشد.

او از الغرافه به پرتغال آمد و در اوج ناشناختگی با عزم راسخ برای موفقیت کنار ساحل جنوبی اروپا لنگر انداخت.
مهدی در مصاحبه ای که با روزنامه پرتغالی O Jogo داشت، گفت که او یک قرارداد بزرگتر – به ارزش ۲.۹ میلیون دلار (۲.۵ میلیون یورو) – در قطر را رد کرد تا به ریوآوه برود و خیلی زود با شیرجه‌ها و هوش بی‌نظیرش همه را به تعجب وا بدارد. مهدی در سال ۲۰۲۰ از تیم رقیب پرتغالی Rio Ave به پورتو نقل مکان کرد و اکنون یکی از اعضای حیاتی تیم است، درحالیکه در زمان قرعه کشی لیگ قهرمانان بعد از مرحله مقدماتی کمتر شانسی برای حضور در ترکیب به او داده می‌شد.

حالا اما دنیا برای طارمی طور دیگری پیش می رود و او آن قدر درخشیده که حتی سرمربی پورتو برای بازی ندادن به او مورد سرزنش قرار می گیرد.
شاید مقصد بعدی طارمی تیم بزرگ تری باشد.


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : ورزشی
ارسال دیدگاه

adver
logo-samandehi